استخدام شابلون زن

بسیاری از طراحان لباس با استفاده از شبلون طراحی می کنند اما استفاده از شابلون نیز نیاز به مهارت و توانایی دارد از این رو هر کسی نمی توانند از آنها استفاده کند و باید با دانش طراحی لباس آگاه باشد. امروزه در دنیای صنعت پوشاک با رشد و صنعتی شدن جامعه سعی شده است از متدهای روز در صنعت پوشاک استفاده شود و از فضای سنتی سابق فاصله بگیرد، این کار علاوه بر اینکه باعث توسعه این صنعت می شود باعث می شود با افزایش استفاده از متذهای جدید فرصت های شغلی زیادی با به کارگیری ابزارهای جدید ایجاد شود و هر فردی با یادگیری یک متد خاص بتواند در این حرفه وارد شود. سایت .... یکی از بزرگترین و به روزترین سایت هاست که تمامی جدیدترین آگهی های استخدام در حوزه صنعت پوشاک و استخدام شابلون زن را در اختیار تمام کسانی که جویای کار هستند قرار می دهد.

ادامه مطلب ...

حقوق شابلون زن

تمامی مشاغل حوزه صنعت پوشاک نیاز به تحصیلات عالی ندارند و گاهی اوقات حتی زیر دیپلم هم کفایت می کند جهت استخدام در یک سازمان و یا کارگاه تولیدی؛ شابلون زن نیز از این قاعده مستثنی نیستاما علی رغم این حقوق به نسبت خوبی نیز دارند و از حقوق بسیاری از مشاغل که حتی افراد تحصیلات عالی کسب کرده اند بالاتر است. یادگرفتن مهارت همیشه باعث می شود شما متناسب با علاقه مندی های خود یک شغل با درآمد خوب داشته باشید.

شابلون زن چیست

شابلون یک وسیله ای است که به منظور طراحی استفاده می شود معمولا جنس آن از فلز و یا چوب است و می توان به راحتی نقش و نگار درج شده بر روی شابلون را روی پارچه چاپ کنیم. گاهی از اوقات خیلی از کارگاه های تولیدی خودشان شابلون با طرح های زیبا درست می کنند و افرادی را فقط جهت پیش بردن کارها استخدام می کنند.

کاریابی شابلون زن

شبلون زن ها می توانند در هر سازمان و یا کارگاه تولیدی استخدام شوند و از این رو مشکل خاصی در پیدا کردن کار ندارند. در هر کارگاه تولیدی نیاز به افرادی هست که آشنایی به کار کردن با شابلون ها را دارند وجود دارد، بنابراین شرایط کاریابی شابلون زن در این مراکز و سازمان همیشه مهیا است.

کارگاه شابلون زنی

افرادی که به عنوان شابلون زن در تولیدی های بزرگ و یا مراکز دولتی استخدام می شوند، معمولا در بخش کارگاه شابلون زنی مستقر می شوند و ابتدا توسط نیروهای ماهر آن بخش آموزش داده می شوند و سپس کار خود را به صورت حرفه ای شروع می کنند. شابلون زنی کار پیچیده ای نیست و به راحتی می توانند آن را انجام دهند همچنین معمولا شابلون ها از قبل توسط تیمی دیگر ساخته شده اند که اغلب مواد سازنده شابلون ها چوب و یا فلز هستند.

X بستن