استخدام خیاط

یکی از هنرهایی که هر زن ایرانی دوست دارد یاد بگیرد هنر خیاطی است. شما با یاد گرفتن خیاطی می توانید برای خودتان و عزیزانتان لباس های خاص و زیبا بدوزید و بی نیاز از لباس های بیرون باشید. خیاطی مانند هر هنر دیگری فوت و فن های خودش را دارد و باید برای اینکه یک خیاط خوب از آب در بیاید باید به خوبی آموزش دیده شوید. هنگامی که شما تبدیل به یک خیاط حرفه ای شدید می توانید حتی به عنوان یک شغل در سازمان و یا کارگاه تولیدی استخدام شوید. در این سایت .... شما می توانیم جدیدترین آگهی های استخدام خیاط را ملاحظه کنید و شانس خود را برای خیاط شدن امتحان کنید.

ادامه مطلب ...

استخدام وردست خیاط

از آنجایی که هر شخصی نیاز به یک دستیار و یا وردست دارد جهت اینکه کارش سریع تر پیش برود، خیاط نیز نیاز به وردست و یا شاگرد دارد. معمولا کسانی که به عنوان وردست و یا شاگرد در کنار خیاط ماهر کار می کنند به صورت تجربی خیلی از مهارت ها را از خیاط یاد می گیرند و در آینده می توانند به صورت مستقل کسب و کار خود را داشته باشند. استخدام وردست خیاط یک فرصت مناسب برای مبتدی کاران است که تازه می خواهند در این حرفه مشغول شوند.

خیاط چرخکار

بعضی از خیاط ها هستند که کار آنها صرفا گلدوزی با چرخ هست و هیچ نیازی به این نیست که با قیچی و پارچه کار کنند. به عنوان مثال در بعضی از شهرها لباس های محلی وجود دارد که مردم لباس را به صورتی برش زده که خیاط چرخکار بتواند با چرخ گلدوزی بر روی پارچه نقش و نگار بزند و تنها کاری که باید خیاط انجام بدهد اینست که پارچه را زیر چرخ ببرد و با ظرافت گلدوزی انجام دهد. معمولا برای اینکه کار به خوبی و با دقت بالایی انجام شود از قبل با یکسری شابلون و یا مهرهایی نقشی که می خواهد گلدوزی کند را ترسیم می کند و با چرخ قسمت هایی که مشخص شده است را پر می کند.

استخدام خیاط بیرون بر

اکثر خیاط ها به این شکل عمل می کنند که در هر سازمانی که مشغول خیاطی هستند و یا در منزل ب صورت مستقل کار می کنند با قبول پروژه های خیاطی از سایر شرکت ها و تولید کنندگان سفارش های آن ها را دریافت می کنند و در ازای انجام آن ها به صورت نقدی پول دریافت می کنند. معمولا سازمانی که برای انجام کار به خیاطی که بیرون سازمان کار می کند به آن سپرده باشد کار خیاطی خود را اصطلاحا به این می گویند که به خیاط بیرون بر سپرده است. بعضی از خیاط ها به این شیوه با بقیه کار می کنند که در مواقع استخدام شده اند و با آنها قراردادی دارند.

استخدام خیاط در منزل

استخدام خیاط در منزل برای یک شخصی که نمی تواند در بیرون کار کند و محدودیت های رفت و آمد را دارد یک گزینه مناسب می باشد زیرا، می توانند در خانه خود نیز درآمدی داشته باشد و احساس رضایت از زندگی خود داشته باشد. همچنین برای افرادی که مهارت خیاطی را دارند ولی در جای دیگری کارمند هستند با این روش می تواند در شیفت دیگری در منزل کار کنند و استخدام خیاط در منزل برای این عده هم گزینه مناسبی است.

کار در منزل خیاطی

خیاطی یکی از مشاغلی است که افراد به عنوان کار در منزل آن را صرفا می بینند و حاضر نیستند به خاطر خیاطی به سر کار بروند. اینکه این دیدگاه تا چه حد درست و یا غلط است نمی خواهیم راجبه آن صحبت کنیم، زیرا درست بودن همیشه نسبی است و بستگی به سبک زندگی و آرمان های هر شخص دارد. اما خانم های خانه دار اکثر از کار در منزل خیاطی استقبال می کنند و این به نوعی یک سرگرمی هم در کنار اینکه درآمدزایی دارد، به شمار می آید.

استخدام خیاط مبل

همانطور که همه می دانیم مبل یکی از وسایلی است که در اکثر خانه ها است اما این وسیله ممکن است در صورت استفاده نادرست و یا در اثر نشستن های طولانی بعد از چند سال فرسوده شود و پارچه آن به زیبایی روزهای اول نباشد. از آنجایی که مبل همیشه قیمت آن رفته رفته در حال افزایش است نمی توان مبل های قدیمی را دور انداخت بنابراین بهترین کار ترمیم و رفوی مبل ها است. خیلی از خیاط ها هستند که به صورت حرفه ای کار تعمیر و ترمیم مبل را انجام میدهند و نیاز به استخدام خیاط مبل روز به روز بیشتر شده است زیرا به دلایل اقتصادی مردم توانایی و قدرت خرید ندارند و ترجیح می دهند کالاهای قدیمی خود را بازسازی کنند.

کار در منزل خیاطی راسته دوزی

یکی از ساده ترین کارهای خیاطی راسته دوزی است که افراد زیادی می توانند در منزل به این کارها بپردازند تقریبا آموزش خاصی نیاز نیست و به سادگی می توانند راسته دوزی را فرابگیرند.

خیاطی کار در منزل

در شهرهای بزرگ به خاطر ترافیک و هزینه های رفت و آمد، گاهی اوقات ترجیحمان اینست که در منزل کارها را پیش ببریم. در فصل زمستان همیشه به خاطر ترافیک و حجم زیاد رفت و آمد ها پدیده وارونگی هوا رخ می دهد و این منجر به آلوده شدن هوا می شود. در نتیجه بهتر است که از مشاغلی که امکان کار کردن در منزل هست استقبال کنیم

آگهی استخدام خیاط

در سایت ..... شما می توانید جدیدترین و کاملترین آگهی های استخدام خیاط را ملاحظه کنید. ما تلاش کرده ایم که آگهی های استخدام را به گونه ای بیاوریم که پوشش حداکثری مناطق را داشته باشیم و هر شخصی در هر منطقه ای که قرار دارد بتواند با کمترین میزان رفت و آمد از این فرصت های شغلی بهره ببرد.

استخدام خیاط شخصی دوز

برخی از خیاط ها که عمدتا در شهرهای کوچک هستند که امکان اینکه در تولیدی ها استخدام شوند ترجیح می دهند که به صورت شخصی به فعالت بپردازند و سفارشاتی که می پذیرند سفارشاتی است که از سمت اشخاص به آنها داده می شود و عمدتا این خیاطان حرفه ای هستند و در صورت رضایت مردم دهان به دهان از طریق مردم تبلیغ می شوند و به سرعت رشد پیدا می کنند.

استخدام خیاط ماهر

برخی از خیاطان مهارت زیادی دارند و گران هستند. مثلا برای انجام کارهای سفارشی دوزی در هاکوپیان خیاط ایتالیایی هست که مطابق با سلیقه خود و مشتری کت و شلوار سفارشی می دوزد و دستمزد بسیار بالایی نیز دارد. استخدام خیاط ماهر همیشه یکی از دغدغه های برندهای معروف بوده است.

استخدام خیاط در مزون

خیاط مانند سایر مشاغل علاقمند است که در یک مزون حرفه ای کار بکند. اغلب کار کردن در یک مزون برای یک خیاط و یا سایر حرفه های مرتبط با صنعت پوشاک یک رزومه خوب است. محیط های مزون برای خیلی از افرادی که دوستدار فشن و مد هستند جذابیت خاصی دارد و افراد دوست دارند که در چنین محیط های استخدام شوند.

استخدام مربی خیاطی

مربی خیاط می تواند در آموزشگاه ها استخدام شود و به آموزش صفر تا صد خیاطی بپردازد. خیاط ماهر علاوه بر اینکه به کار خیاطی می پردازد می تواند از طریق آموزش حرفه خود یک راه کسب درآمد داشته باشد. در این سایت ...ما آموزشگاه هایی که به استخدام مربی خیاطی می پردازند را معرفی می کنیم.

استخدام خیاط دیوار

سایت دیوار آگهی های مربوط به استخدام خیاط را منتشر می کنند و افرادی که می خواهند به عنوان کارآموز و یا هر دلیل دیگری در این حرفه استخدام شوند می توانند در آگهی های مربوطه ثبت نام کنند و شانس خود را محک بزنند.

استخدام چرخکار ماهر در تولیدی

معمولا در کارگاه های بزرگ و یا تولید های پوشاک با برندهای معروف افرادی که در آنجا کار می کنند باید مهارت کافی داشته باشند و همینطور آشنایی کافی با چرخ های خیاطی داشته باشند. چون حجم تولید بالاست معمولا دخالت دست به حداقل می رسد و عملیات با چرخ های خیاطی انجام می شود.

استخدام خیاط در شیراز

خیاطی شغلی است که در هر شهری مورد استقبال خانم ها و آقایون حتی بوده است. در شهر شیراز نیز استخدام خیاط رواج دارد. خیلی از خیاطان حرفه ای آقایون هستند و لباس های بسیار زیبایی را می توانند بدوزند. همیشه تصور می رود که لباس های زنانه توسط خیاط زن و لباس های مردانه، کت و شلوار توسط خیاط مرد بهتر است دوخته شود، اما می توان گفت این دیدگاه اشتباه است و استثناعات زیادی وجود دارد. برخی از افراد ممکن است سایز مناسب خود نتوانند لباس مناسبی در بازار تهیه کنند از این رو این افراد باید به خیاط مراجعه کنند تا برای آن ها لباس متناسب با سایز خودشان بدوزد.

استخدام خیاط در کیش

جزیره کیش، جزیره زیبایی است که یک مکان فوق العاده برای گردش و تفریح در ایران به شمار می آید. اما در کیش به دلیل اینکه تولیدی های پوشاک وجود ندارد و یا خیلی اندک باشند، ممکن است نتوان پوشاک مناسب مثلا مانتو شلوار مدرسه پیدا کرد به همین جهت استخدام خیاط در کیش نیاز است تا بتوان این کمبودهای احتمالی با استخدام خیاط پوشش داد.

سایت رهنما استخدام خیاط

سایت رهنما یکی از سایت هایی است که در زمینه استخدام خیاط فعالیت می کند و افراد می توانند براساس نیازهایی که دارند رزومه خود را ارسال کنند و شانس خود را برای ورود به حرفه خیاطی امتحان کنند.

کار در مزون خیاطی تهران

نه تنها خیاط، بلکه افراد بسیار زیادی می تواند برای کار در مزون های تهران کار کنند. یکی از مزون های خیاطی که طرفدار و دست مزد بسیار بالایی دارد، مزون خیاطی لباس عروس است. خیلی از افراد دوست دارند در مزون خیاطی لباس عروس تهران مشغول به کار شوند.

X بستن