استخدام چرخکار

برای استخدام چرخکار فقط افرادی می توانند اقدام کنند که قبلا با چرخ صنعتی کار کرده باشند و آشنایی کافی با آن را داشته باشند. ممکن است افرادی آشنایی نداشته باشند با چرخکاری که در این صورت افراد به صورت کارآموز می توانند درخواست بدهند. فردی که برای چرخکاری اقدام میکند باید به اصول چرخکاری و دوخت از پایه شامل کنترل چرخ، زیگزال و مادگی، انواع جیب ها، زیپ‌ها، چین‌ها‌، قاپک‌ها، سجاف‌ها، کش‌دوزی، یقه و غیره آشنایی کامل داشته باشد و همچنین به راحتی بتواند انواع لباس ها شامل: دامن، دامن شلواری، شلوار، بلوز، مانتو، کت، آسترکشی، کاپشن و غیره را بدوزد.

ادامه مطلب ...

چرخکار

چرخکار به کسی گفته می شود که تمامی دوخت های خاص، فنرکشی لباس های مختلف، کاپ گذاری، دوخت انواع دکلته و دوخت های مورد نیاز هنرجو را انجام میدهد. یک چرخکار ماهر می توانند به راحتی با چرخ کار کند و کنترل چرخ را به دست می گیرد.

چرخکار بیرون بر

چرخکار بیرون بر به چرخکاری گفته می شود، سفارشات کارگاه های تولیدی را می پذیرد و به انجام آنها می پردازد. معمولا به دلیل حجم بالای کارها در تولیدی های بزرگ، مسئولان آنها با کمک استخدام چرخکار بیرون بر موجب می شوند سفارشات به موقع به اتمام برسند.

استخدام چرخکار ماهر در تولیدی

افرادی که مهارت کافی در خیاطی و چرخکاری دارند فرصت این را دارند که بتوانند در کارگاه های تولیدی استخدام شوند. معمولا برای کار با چرخ، چرخکار باید بتواند کنترل چرخ را به دست بگیرد و مهارت کافی را داشته باشد تا در هنگام چرخکاری با چرخ به پارچه آسیبی وارد نشود. شما هم اگر مهارت کافی نداشته باشید می توانید ابتدا به صورت کارآموز چرخکار در تولیدی استخدام شوید.

خیاط چرخکار

در هر کارگاه تولیدی و یا مزون های خیاطی نیاز به خیاط چرخکار وجود دارد، زیرا از قدیم تاکنون همواره بشر به دنبال این بوده است که برخی از نیازهای پوشاک خود را خودش تامین کنند. در کارگاه های بزرگ، خیاط های چرخکار می توانند با سرعت بالایی کار کنند.

چرخکاری در منزل

یکی از کارهایی که هر خانم خانه دار از انجام دادن آن لذت می برد، چرخکاری در منزل است. خیلی از خانم های چرخ‌های صنعتی و یا گلدوزی می خرند و در اوقات فراغت خود به چرخکاری در منزل می پردازند.

استخدام طراح کارت ویزیت غیر حضوری

مدیران و کارمندان برای طراحی کارت ویزیت خود معمولا اقدام به انتشار آگهی استخدام طراح کارت ویزیت غیرحضوری می نمایند. در این نوع آگهی ها معمولا قید می شود که کار به صورت پروژه ای می باشد و مجموعه از وظایف به صورت موقت به طراح سپرده خواهد شد.

چرخکار ماهر

در سال‌های اخیر تنوع دوخت و مدل مانتو افزایش یافته است و مدل‌های زیبا و متنوعی از آن روانه بازار می شود. نقش چرخکار مانتو در اینجا این است که به خوبی الگوهای لباس را سر هم کن و دوخت با کیفیتی را برای مانتو به کار گیرد. اکثر مانتوها در بازار دوخت مناسبی ندارند. من به شخصه مانتوهای اطراف ولیعصر و جمهوری را نمی پسندم به دلیل اینکه اکثرا دوخت آنها کیفیت مناسبی نداشته است. کیفیت دوخت خوب در افزایش قیمت مانتو نیز تاثیر دارد. وظیفه چرخکار مانتو این است که در حین دوختن لباس دقت کافی را به عمل بیاورد.

چرخکار مانتو

یکی از اقلام تبلیغاتی که در کسب و کارهای مورد استفاده زیادی دارد کاتالوگ تبلیغاتی است. به همین دلیل نیز آگهی استخدام طراح کاتالوگ همیشه جزو آگهی هایی است که ثبت می شود و از طراح کاتالوگ انتظار می رود پیام تبلیغاتی کسب و کار را در طرح خود پیاده کند.

چرخکار با جای خواب

برخی از افراد برای این مشاغل از شهرهای اطراف تهران هستند و از آنجایی که رفت و آمد هم از نظر خستگی و هزینه گاهی اوقات واقعا طاقت فرسا می شود، اغلب افرادی که برای این مشاغل استخدام می شوند به این نکته در آگهی استخدام توجه می کنند که آیا می تواند شب را در کارگاه گذراند و یا نه باید غروب به خانه خود بازگردند. برای این دسته از افراد آگهی استخدام چرخکار با جای خواب از جذابیت بالایی برخوردار است.

آگهی استخدام چرخکار

در سایت جامه جاب شما می توانید جدیدترین آگهی های استخدام در حوزه پوشاک را ببینید. شما می توانید به عنوان کارآموز و یا مربی و یا شخصی که دنبال یک شغل دوم است از این آگهی های استخدام بهرمند شوید. امروزه شما می توانید به راحتی بعد از مشاهده آگهی استخدام چرخکار در سایت، با توجه به رزومه و توانایی های خود بلافاصله برای اینکه در آن شغل شروع به کار کنید تصمیم بگیرید.

استخدام چرخکار در کرج

شهر کرج به عنوان یکی از کلان شهرهای ایران، یک شهر صنعتی به شمار می آید به دلیل تعداد زیاد کارخانجات و کارگاه های تولیدی در این شهر، از این رو افرادی که دنبال فرصت های شغلی مناسب اطراف تهران هستند و به دلایلی زندگی در تهران به خاطر هزینه های سرسامان آور اجاره مسکن و سایر هزینه های زندگی امکان پذیر نیست می توانند از آگهی های استخدامی که در کرج اعلام نیاز می شود استفاده کنند.

چرخکاری در منزل تهران

بسیاری از خیاطان ترجیح می دهند که کار خود را در منزل انجام دهند و از بیرون سفارش قبول کنند. یکی از کارهایی که به تازگی رواج پیدا کرده این است که افراد با یک کارگاه تولیدی قرارداد می بندند و کارهایی آن ها را در منزل انجام می دهند.

استخدام چرخکار در صبح شهر اصفهان

سایت جامه جاب یک راهنمای جامع برای شما است تا بتوانید آگهی های استخدام مربوط به این حرفه در شهرهای مختلف ببینید. گاهی اوقات در درج آگهی کلماتی مانند صبح، شب و نیمه وقت می بینید در واقع چیزی که اهمیت دارد به آن توجه کنید این است که در بعضی از مواقع آن کارگاهی که این آگهی را در سایت ثبت کرده است دنبال نیرویی با این شرایط بوده است که در صبح کار خود را شروع کند و یا شب و این بیشتر به عنوان یک اولویت محسوب می شود مانند استخدام چرخکار در صبح شهر اصفهان. اگر شما این شرایط را اصلا نداشتن به این معنی نیست که برای این آگهی درخواست پر نکنید. باقی موارد در آینده و با تماس با آن کارگاه مشخص می شود.

استخدام چرخکار کیف

همانطور که به نظر می رسد کیف چرخکاری با آن خیلی راحت به نظر نمی رسد و افرادی که چرخکار ماهر باشند در درجات بعدی سراغ کیف می روند. گاهی اوقات هم برخی افراد به صورت مبتدی از صفر سراغ محصول کیف می روند. یکی از ویژگی های خوبی که استخدام چرخکار کیف دارد اینست که فرد پس از چند سال کار در یک کارگاه حسابی متخصص می شود و حتی می تواند در آینده کیف های زیبا بدوزد و به فروش برساند و یک منبع درآمد خوبی برای خود و خانواده خود ایجاد کند.

استخدام چرخکار اصفهان

اصفهان، نصف جهان ... همانطور که همه با شنیدن اسم اصفهان یاد منارجنبان، چهل ستون و سایر بناهای زیبا و تاریخی این شهر باستانی می افتیم می دانیم که در این شهر انواع رومیزی های زیبا و کیف های سنتی و سایر محصولاتی که زیر دسته پوشاک هستند وجود دارد. در این شهر استخدام چرخکار درآمد خوبی می تواند داشته باشد زیرا می تواند با تولید پوشاک متفاوت از کیف گرفته تا جوراب و رومیزی ... می تواند آنها را به فروش برساند زیرا اصفهان یک شهر توریستی است و مردم نیز به اکسسوری های سنتی علاقمند هستند و دوست دارند به یادگار از اصفهان حتما یکی از آنها را خریداری کنند.

X بستن