استخدام بافنده

معمولا همگی وقتی که گوشمان به کلمه بافنده می خوره یاد میل بافتنی و کامو می افتیم، اما بافندگی جایگاه خیلی گسترده تری دارد و امروزه بافندگی یکی از مشاغل مطرح در صنعت پوشاک به شمار می آید. بافندگی عبارت از چگونگی در هم بافتن رشته های تار و پود است. ماشین هایی که برای استفاده از بافندگی استفاده می کنند دستگاه بافندگی گفته می شود. در فضای آکادمیک مهندسی نساجی به ساخت و تعمیر دستگاه های کارخانه های نساجی می پردازد و وجود یک مهندس نساجی برای مدیریت و برنامه ریزی و قسمت نگهداری و تعمیرات یک کارخانه نساجی جزء ملزومات آنجا می باشد. علاوه بر این نیاز است که افرادی خبره را جهت استخدام بافنده در کارخانه و یا کارگاه های تولیدی جذب کنیم. در این سایت شما می توانید با جدیدترین و به روز ترین آگهی های استخدام بافنده باخبر شوید.

ادامه مطلب ...

استخدام بافنده گردباف

بافندگی در واقع فرآیندی است که به واسطه آن دو مجموعه نخ ها و یا رشته ها در هم تنیده می شوند تا یک پارچه و یا یک لباس شکل بگیرد. یکی دیگر از انواع بافندگی، گرد بافی است. رشته های مختلف بافندگی معمولا به دو نوع تخت باف و یا گرد باف هستند. پارچه هایی که گرد باف هستند معمولا فقط پود دارند برعکس پارچه های تخت بافت که دارای تار و پود هستند. دلیلی که این اسم را به این پارچه ها داده اند اینست که دستگاهی که این پارچه ها توسط آن ریسندگی می شوند گرد است و پارچه ها را به صورت گرد می بافد. معمولا جهت شناسایی این نوع پارچه ها و کار با آنها نیاز به بافنده گرد باف است شخصی که در این زمینه آشنایی و مهارت کافی را داشته باشد. از این رو تولید کنندگان پوشاک معمولا به صورت مجزا به استخدام بافنده گردباف می پردازند.

استخدام کارگر بافنده گردباف

در بافندگی معمولا داشتن دستیار ماهر باعث سرعت بخشیدن به روند کار می شود. اما باید توجه داشت هر شخصی نمی تواند یک دستیار خوب باشد، خود دستیار و یا کارگر باید آموزش دیده باشد تا موجب کندی در کار نشود و سریع بتواند به بافنده کمک کند. در این جا هم یک بافنده گردباف نیاز به یک کارگر و یا وردست دارد تا بتواند به عنوان مثال پارچه های گردبافی را به خوبی شناسایی و برش بزند و سایر کارهایی که می تواند به بافنده کمک کند. در نتیجه استخدام بافنده گردباف در تولیدی های پوشاک امروزه زیاد رواج پیدا کرده است.

استخدام بافنده پوشاک

به صورت کلی بافنده پوشاک یکی از مشاغل مربوط به صنعت پوشاک است که وظایف آن بسیار گسترده است به عنوان مثال: بافت انواع شال گردن و کلاه، بافت دست کش، بافت دامن و سارافون، بافت با قلاب، بافت انواع ژاکت و لباس های گرم و سایر موارد است. این شغل با سایر مشاغل مربوط به این صنعت مثل قلاب باف، کاموا فروش و فروشندگان لباس های بافتنی در ارتباط است. ورود به این شغل خیلی راحت است و شما به عنوان کارآموز و یا کسی که می خواهد در این حرفه مهارت کافی را جهت درآمدزایی کسب کند می تواند وارد سایت ..... شود و از طریق آگهی های استخدام بافنده پوشاک، وارد این حرفه جذاب شود و بتواند با هنر دستان خود لباس های خود و اطرافیان خود را تولید کند.

X بستن